Kongreyi Takviminize Ekleyin..
  

Genel Bilgiler


Kongre Tarihi 
6. Ulusal 1. Uluslarası Pediatri Hemşireliği Kongresi, 29 Kasım – 2 Aralık 2017 tarihleri arasında Xanadu Resort Otel Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Merkezi
Xanadu Resort Otel Belek, Antalya  
Belek Turizm Merkezi Acısu Mevkii Belek – Antalya - Türkiye

Kongre Dili
Kongre Dili Türkçe’dir. Ana salondaki sunumlar için Türkçe ve İngilizce simultane çeviri yapılacaktır.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve Danışma Masaları Xanadu Resort Otel’de 29 Kasım 2017, Çarşamba günü saat 09.00 itibariyle açılacak ve tüm kongre süresince 08.00-19.30 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı işleyişi ve güvenlik açısından gereklidir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.

Katılım Belgesi, Program ve Özet Kitabı
Katılım belgeleri kongre bitiminde Xanadu Resort Otel’de bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre sırasında sertifikasını almayan katılımcılara ise, talep etmeleri durumunda sertifikaları PDF formatında mail adreslerine gönderilebilecektir. Program ve Özet kitabı kongre çantaları içerisinde yer alacaktır.

Bildiri Özetleri
Bildiri özetleri yalnızca web sitesi üzerinden online olarak kabul edilecektir. Posta veya fax ile gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır. Bildiri son gönderim tarihi 28 Eylül 2017’dir.
     
Copyright @ 2017 PEDİATRİ HEMŞİRELİĞİ KONGRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale